href="Default.aspx">Olimpus Bilgisayar Sistemleri
Market Pro

Genel Özellikler

Toptan mağaza, market ve büyük sayıda fatura kesen firmalar için yazılmış bir çözümdür. POS cihazlarına benzer işlemlerin hepsini bir PC üzerinden yapmanızı sağlar. Orta ve büyük toptancı firmalar için tasarlanmıştır.

Logo Fatura ekranı hızlı kullanım için tekrar tasarlanarak barkodlu / barkodsuz ürünleri kullanmak için özel olarak hazırlanmıştır. Program çok hızlı olarak fatura kesmeye ve nakit /kredi kartı işlemlerini yapmanızı sağlar. Fatura kesimi esnasında kasaya, bankaya, cari hesaba ve fatura modüllerine bilgi otomatik yazılmaktadır. Borç takipten hesap kapamada otomatik yapılmaktadır. Kredi kartı işlemleri banka modülü ile ödeme planı bazında otomatik çalışmaktadır. Tüm ödeme bilgileri ayrıca fatura üzerine bastırılarak ayrıca bir tahsilat makbuzu vermenize gerek yoktur. Logo için ekstra kullanıcı tanımlamaları yapılmadığından kullanıcı tasarrufu yapılabilmektedir. Katmanlı bir güvenlik ve yetkilendirme modülüde ayrıca eklenmiştir.

Logo veri tabanı ile online çalışmaktadır. Online bilgi yazmaktadır. Çok yoğun ortamlar için tasarlanmıştır. Yüksek sayıda fatura kesen firmalar için çok uygun bir çözümdür.