href="Default.aspx">Olimpus Bilgisayar Sistemleri

» Şirket Profili

Orta ve büyük ölçekli firmalara toplam bilgi teknolojileri çözümleri sağlayan Olimpus Bilgisayar, müşterilerine çözümler sunan, iş çözümleri ile de her türlü teknolojik altyapıyı entegre eden ve e-dönüşümlerini gerçekleştiren bir firmadır.

Olimpus'un sundugu çözümler kısaca: Ticari sistem entegrasyonu, LBS çözümleri, Microsoft çözümler, bilgi yönetimi, e-iş, mobil çözümler, sektörel çözümler, ERP çözümleri, şirkete özel yazılımlardır.

Teknoloji odakli çözüm ve hizmetler ise network, güvenlik, sistem çözümleri, entegre hizmetler, danişmanlik, destek hizmetlerini içerir. Olimpus'u farklı kılan güvenilir yapısı, güçlü iş ortakları, son teknolojiyi uygulama yeteneği ile müşteri ve sektör odaklı yaklasımıdır. 1997 yılında kurulan Olimpus müşterilerinin teknoloji ortaği olarak onlarla uzun dönemli ilişkiler kurmayı ilke edinmiştir.

» Olimpus

  • Çeşitli iş çözümlerini destekleyen 15'in üzerinde çalışanı istihdam etmektedir.
  • Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay ve çevresine teknik destek verebilmektedir.
  • Adana ve çevresinde bilisim sektörünün önde gelen bir firmasidir.
  • Olimpus'un Misyonu Bilgi teknolojilerinin baslangıcından uygulama ve uzun dönem yönetimine kadar her aşamasında müsterilerimizin, güvenilir ve profesyonel teknoloji ortağı olarak verimliliklerini artırmak ve rekabet avantajı saglamaktır.

» Servis Ağımız

Olimpus Servis ve Destek Ekibi, Adana ve çevresinde marka bağımsız sistem ve donanım desteği, proje yönetimi ve danısmanlık hizmetleri vermektedir. Olimpus , network ve sistemlerin kullanılabilir, güvenilir ve iyi performanslı olmasını güvence altına alarak, müsterilerimizin kendi işlerine odaklanmalarına ve uzmanı olmadıklari bir alanda maliyetleri daha iyi kontrol etmelerine olanak sağlar.

Olimpus dünyanin en yaygın donanım ve yazılım üreticilerinin deneyimlerinden ve çözümlerinden yararlanarak network, server ve PC esaslı tüm sistemlere, müsterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri üretir.

Olimpus en yaygın markaların standart garanti hizmetlerini müsterileri adına yürütmektedir. IBM ve HP garanti kapsamındakı teknik destek hizmetlerine yardımcı olabilmektedir.

Dünyanin en büyük yazılım firması Microsoft'un sertifikalı iş ortağıdır. Ayrıca Microsoft'un yazılım geliştirebilen .NET Yetkin iş ortaklığı ünvanına da sahiptir.

Türkiye'nin en büyük yazılım firmalarından Logo'nun Çözüm ortağıdır. Ayrıca Logo'nun Tiger2 Yetkinlik Merkezi yetkisine sahiptir.

Olimpus, Adana ve çevresinde müsterilerinin ihtiyaçlarına hızlı, verimli ve etkin çözümler sunmaktadır.